Metamorfoza

Metamorfoza – zmiana, na którą czekałeś we Wrocławiu

Zdrowy tryb życia – każdy z nas obiecuje każdego dnia, że właśnie taki tryb zacznie prowadzić. Zacznie się zdrowo odżywiać, postawi na aktywność fizyczną. Tylko łatwo powiedzieć, a o wiele trudniej niestety zrealizować. Dlatego dobrze wiedzieć, kto sprawi, że metamorfoza taka będzie w końcu możliwa. Zapraszam do kontaktu z trenerem personalnym we Wrocławiu.

Profesjonalista czeka

Dlaczego warto zdecydować się na opiekę profesjonalnego trenera? Ponieważ prawda jest taka, że sami z siebie mamy za mało samozaparcia, aby faktycznie sprawić, że nasze życie przejdzie na zdrowy tor. A dzięki temu, że pieczę nad naszymi poczynaniami sprawować będzie trener osobisty, tym razem metamorfoza naprawdę się uda. Bowiem dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy:

  • – dietę
  • – trening
  • – odnowę biologiczną

Taki kompleksowy plan sprawi, że już po kilku miesiącach zapomnisz o tym, że kiedyś funkcjonowałeś na innych zasadach.Oczywiście, logiczne jest, że nie oddasz swojego zdrowia w ręce osoby, która nie jest przygotowana do przeprowadzenia zmian w twoim życiu. Dlatego oferuję swoje usługi jako profesjonalista, który nie tylko może poprzeć swoją wiedzę odpowiednimi dyplomami, ale również zdrowy styl życia jest moją pasją, którą chętnie Ci przybliżę. Jako trener personalny całą swoją uwagę poświęcę Tobie i kontroli Twoich postępów i poczynań. Taka wzajemna współpraca z pewnością przyniesie zadowalające efekty.

Metamorfoza wizerunku we Wrocławiu - Trening pływacki

Trening pływacki

Kogo czeka metamorfoza?

Takie zmiany są dobre dla wszystkich. Bez względu na wiek czy płeć, jak również na ilość tkanki tłuszczowej. Podczas spotkania z potencjalnym klientem przeprowadzam wywiad, z którego dowiaduję się, z czym masz największy problem, jaki cel chcesz osiągnąć. Dzięki tej wiedzy jestem w stanie ustalić indywidualną dietę, jak również plan treningów, który pozwoli zarówno spalić tkankę tłuszczową, ale również wyrzeźbić mięśnie. Bowiem trener personalny nie jest jedynie osobą, która ma pozwolić ci zrzucić nadprogramowe kilogramy. Mogę pomóc również osobom szczupłym ujędrnić ciało, jak również przygotować kogoś do zawodów sportowych – to Ty decydujesz, jakiej pomocy szukasz.

 

Wrocławskie metamorfozy

Od lat działam na terenie Wrocławia, i to właśnie do mieszkańców stolicy Dolnego Śląska kieruję przede wszystkim swoją ofertę. Czego możecie oczekiwać? Metamorfoza, jaką pomogę Wam przeprowadzić to, jak już wspominaliśmy, ustalenie odpowiedniej diety. Ale nie diety, czyli głodówki, tylko racjonalnego sposobu odżywiania, na który składają się smaczne i pożywne posiłki, które dostarczą organizmowi niezbędnych składników, jak również pomogą zrealizować założony cel. Indywidualny trening to plan ćwiczeń, które pomogą poprawić ogólną wydolność organizmu, a dodatkowo wyrzeźbią te partie ciała, na których wam najbardziej zależy. Jednak najważniejsze w tym wszystkim jest to, że jako wasz personalny trener będą was motywować, będę śledził wasze postępy, korygował błędy. Z doświadczenia bowiem wiem, że tego co najbardziej brakuje wszystkim, którzy chcą zmienić swój tryb życia, to dyscyplina. Dlatego w takich sytuacjach sprawdza się właśnie trener indywidualny.

COPYRIGHT ©KACPER NOWICKI
ul. Skwierzyńska 21; 53-521 Wrocław; Telefon: 606-245-593
Google+