OFERTA

Dieta

Jesteś tym co jesz

Dieta wraz z odpowiednio zaprogramowanym treningiem jest narzędziem, które pozwoli uzyskać piękny kształt sylwetki i poprawę samopoczucia. Sama dieta, jeżeli nie towarzyszy jej trening, nie nadaje ciału jędrności. I odwrotnie: nie będziemy w stanie uzyskać zadowalających efektów płynących z treningu, jeżeli nie wesprzemy go odpowiednio zrównoważoną dietą.

W zależności od tego, co chcesz osiągnąć poprzez zmianę diety (chęć zrzucenia zbędnych kilogramów, poprawa cery, wzmocnienie organizmu, itp.) opracuję dla Ciebie optymalny program żywieniowy rozłożony w ustalonym okresie czasowym.

Należy pamiętać, że odpowiednie nawyki żywieniowe oznaczają nie tylko zwracanie uwagi na to, co jemy, ale także jak i kiedy.

Odpowiednie odżywianie to najlepszy kosmetyk!

Charakterystyka oferty

Dieta dopasowywana jest do potrzeb każdego indywidualnie. Podczas konsultacji dietetycznej analizowane są wszelkie istotne czynniki ważne przy komponowaniu diety, m.in. tryb życia, poziom aktywności fizycznej, występujące alergie pokarmowe, niedobory składników odżywczych w organizmie (konieczność wykonania odpowiednich badań), dolegliwości zdrowotne. Następnie opracowywany jest zindywidualizowany program żywieniowy.

*Możliwa jest także późniejsza mailowa konsultacja ustalonej strategii żywieniowej.

Więcej informacji o mnie i efekty mojej pracy.

COPYRIGHT ©KACPER NOWICKI
ul. Skwierzyńska 21; 53-521 Wrocław; Telefon: 606-245-593
Google+