BLOG

Aktywny Wyjazd z Trenerem Personalnym … balans dla głowy i ciała

By kacpernowicki | In Uncategorized | on Maj 23, 2017

Aktywny wyjazd

Aktywny wyjazd to 7 dniowy program holistycznie dbający o Twoje ciało, kondycję i wytrzymałość. Dzięki dużej dawce aktywności fizycznej, odpowiednio ułożonej diecie oraz świeżemu powietrzu, które dostarczą nam góry, poprawisz nie tylko swój wygląd fizyczny, ale także oczyścisz umysł. Nasz wyjazd nie jest programem odchudzającym – propagujemy zdrowy tryb życia, zachęcając do regularnej aktywności fizycznej i badania o siebie poprzez odpowiednią dietę oraz dawkę snu. Efekty w postaci utraty zbędnych kilogramów oraz wyrzeźbienie ciała są efektem ubocznym w procesie stałego doskonalenia siebie i pracy nas własnym zdrowiem i ciałem.

 

Aktywność fizyczna

Podczas aktywnego wyjazdu dostarczymy Ci dużej dawki aktywności fizycznej. Nasi Trenerzy Personalni prowadzić będą treningi 3 razy dziennie, podczas których wykorzystywać będziemy różne rodzaje aktywności fizycznej. Dzień zaczynamy od porannego. Treningi w zależności od pogody, prowadzić będziemy w większości na świeżym powietrzu- piękne widoki i świeże powietrze wynagrodzą nawet największy wysiłek. W planach mamy zajęcia na taśmach TRX w plenerze, treningi z wykorzystaniem obciążenia własnego ciała czy kondycyjne marsze trekkingowe w górach oraz jazdę na rowerach. Urozmaicenie treningowe spowoduje, że mimo dużej dawki aktywności treningi Ci się nie znudzą- wręcz przeciwnie, będziesz z niecierpliwością czekać na kolejny. Program treningowy ułożony został w taki sposób, aby zrelaksować mięśnie po całodziennej pracy i umożliwić jak najszybszą regenerację, abyś kolejnego dnia znowu mógł/mogła dać z siebie jak najwięcej. Poprowadzimy zajęcia ze strechingu, jogę oraz zaprezentujemy wykorzystanie automasażu z wykorzystaniem roller’ów.

Dieta

Oczywiście treningi nie są wystarczające w walce o wymarzoną sylwetkę. Dlatego też podczas wyjazdu zadbamy także o Twoją dietę. Nasz dietetyk opracuje specjalny plan żywieniowy, który ułożony zostanie z uwzględnieniem Twoich nietolerancji, preferencji czy alergii. Przygotowane dla nas posiłki będą pyszne, zdrowe i pełnowartościowe co ułatwi oczyszczenie organizmu z toksyn. Dodatkowo dzięki regularności posiłków i ich odpowiedniej kompozycji przyspieszymy także Twój metabolizm.

 

Miejsce

Nad górskim potokiem Szklarzynka, w otoczeniu lasów, u podnóża Iglicznej w Masywie Śnieżnika leżą Szklary. W ich sercu Orle Gniazdo- miejsce wyjątkowe, dla tych którzy potrzebują przestrzeni, odpoczynku i odmiany. Willa Orle Gniazdo znajduje się 116 km od Wrocławia.

 

Wszystkie pokoje w Orlim Gnieździe wyposażone są w taras z widokiem na góry, łazienkę z prysznicem lub wanną, suszarkę do włosów oraz ręczniki. Do dyspozycji gości jest Wi-Fi. Willa posiada także restaurację, która przygotowywać będzie dla nas wszystkie posiłki oraz winiarnię. Przy pobliskim strumyku znajduje się plaża, do naszej dyspozycji będzie także boisko do piłki plażowej, a przede wszystkim cisza, spokój, czyste powietrze i piękne, górskie krajobrazy.

Termin: 6-12.08.2017

Cena: 2500 zł za osobę

 

Cena zawiera:

– plan treningowy opracowany przez trenera personalnego

– 3 treningi dziennie

– specjalnie ułożona dieta

– wyżywienie

– noclegi w pokojach 2 osobowych z łazienką (możliwość pokoju 1os. za dopłatą)

– relaksujący masaż

– sprzęt do ćwiczeń

– wynajem rowerów

– opieka 2 trenerów personalnych

 

Cena nie zawiera:

– transportu do ośrodka

– dodatkowych masaży (możliwość dokupienia)

Rezerwacja miejsc: rezerwację prosimy dokonywać telefonicznie pod numerem 606-245-593 bądź mailowo: k.nowicki24@gmail.com.

 

Płatności:

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 50% ceny wyjazdu na konto.

Pozostała część płatna do 27.07.2017r.

 

Więcej informacji: Kacper Nowicki tel. 606-245-593

 

Zapraszamy serdecznie!

Podobał Ci się wpis? Polub!  
COPYRIGHT ©KACPER NOWICKI
ul. Skwierzyńska 21; 53-521 Wrocław; Telefon: 606-245-593
Google+