Aktywne wyjazdy – wypoczynek i aktywne wakacje

Aktywny wypoczynek – żyj pełnią życia…

Pośpiech, natłok pracy, kariera, stres, rozwój technologii, życie wirtualne… Czy tak ma być zapamiętane pokolenie XXI wieku? Czy takie życie chcielibyśmy zgotować naszym dzieciom? Na oba pytania głośno należy odpowiedzieć NIE! Naturalnie praca, spełnienie zawodowe, rozwój osobisty i korzystanie ze zdobyczy technologicznych są przywilejami, z których powinniśmy korzystać, ale aby osiągnąć pełnię szczęścia, potrzebujemy czegoś więcej! Zobacz jak zorganizować aktywne wyjazdy, aktywny wypoczynek lub aktywne wakacje. XXI wiek powinien zostać zapamiętany jako epoka, w której postawiono na aktywny wypoczynek, na aktywny wyjazd, na aktywne wakacje!

 

Na łonie natury

Drzewa, kwiaty, ptaki, świeże powietrze… Dla ludzi z miasta to często pojęcia abstrakcyjne i dalekie, ale każdy, dla kogo ważne są zdrowie i dobre samopoczucie, kondycja psychiczna i tężyzna fizyczna, równowaga emocjonalna i witalność, zdaje sobie sprawę, jak istotne są aktywny wypoczynek i ile korzyści przynoszą aktywne wakacje na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku, poza zasięgiem niszczycielskiego smogu.

 

Gdy nie można wyjechać z miasta, bo zatrzymują nas w nim obowiązki dnia codziennego, można skorzystać z bogatej oferty rekreacyjno–sportowej. W samym Wrocławiu istnieje mnóstwo możliwości podnoszenia kondycji, budowania muskulatury, kształtowania zgrabnej sylwetki. Można też znaleźć osobistego trenera personalnego, który zadba o naszą formę kompleksowo, dostosowując indywidualny trening oraz odpowiednio zbilansowaną dietę.
Jednak kiedy przychodzi wymarzony czas odpoczynku, najlepszym rozwiązaniem dla naszego zdrowia będzie aktywny wyjazd poza miasto!

 

W górach

Potęga natury, jej siła i piękno najlepiej widoczne są z górskich szczytów. Właśnie z tej perspektywy zdajemy sobie sprawę, jakim cudem jest wszystko, co nas otacza i odczuwamy dumę, że możemy z tych cudów korzystać i cieszyć się nimi. Aktywne wakacje to najlepsza forma spędzania urlopu, bowiem aktywny wypoczynek pozwoli efektywnie zregenerować organizm po ciężkiej pracy. Oddychanie górskim powietrzem, przepiękne widoki i cisza powodują, że czujemy absolutną harmonię z naturą, z kolei w takich warunkach o wiele przyjemniej i łatwiej można zadbać o poprawę kondycji fizycznej i psychicznej, o spalenie nadmiernych kilogramów oraz o wzmocnienie mięśni, tym bardziej jeśli nad przebiegiem treningu czuwa osobisty trener, który kompleksowo zaplanuje aktywny wypoczynek, a przy tym zapewni bezpieczeństwo i właściwe poczucie komfortu!

Aktywne wyjazdy - wypoczynek i wakacje - podczas treningu

W czasie treningu

Moja oferta na aktywny wypoczynekaktywny wyjazd i aktywne wakacje to siedmiodniowy pobyt z dala od cywilizacji zorganizowany tak, aby wypoczynek był satysfakcjonujący i efektywny.

Osiągnięcie tego celu jest możliwe, ponieważ zajęcia zaplanowane są z dbałością o następujące wartości:

  • – troska o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników,
  • – racjonalna dieta opracowana przez dietetyka,
  • – systematyczne posiłki,
  • – indywidualne podejście,
  • – profesjonalizm,
  • – współpraca i zaufanie,
  • – elastyczność w planowaniu treningu,
  • – systematyczność.

Te priorytety realizowane na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni, w atmosferze ciszy i w spokoju są gwarancją odpoczynku, w trakcie którego można doładować wyeksploatowane ciężką pracą akumulatory, zgromadzić odpowiedni zapas energii, by w pełni sił i z zapasem endorfin wystarczających do następnego aktywnego wyjazdu, wrócić do pracy i z zapałem realizować wyznaczone zadania! Zobacz jak można przeżyć metamorfozę we Wrocławiu.

COPYRIGHT ©KACPER NOWICKI
ul. Skwierzyńska 21; 53-521 Wrocław; Telefon: 606-245-593
Google+